Ротари клуб Созопол

Чартиран на:
23.07.2009
Спонсор клуб:
Ротари клуб Бургас
Rotary ID:
72416
Среща:

Сряда, 18.00 часа
хотел “Вила Лист”, ул. “Яни Попов” 5
8130 Созопол

rotary@sozopol.bg

 

Уеб сайт:
#

Борд на клуба

Президент: Йордан Георгиев Петков
Вицепрезидент: Галина Георгиева
Секретар: Ценко Николаев Жиков
Церемониалмайстор: Петя Казакова
Касиер: Борислав Одрински
Елект-президент: Ценко Николаев Жиков
Паст президент: Николай Белчев

Клубни комисии

Комисия за Фондация Ротари: Дарин Хльостаров
Президент: Николай Белчев
Вицепрезидент: Адриана Попова
Секретар: Йордан Георгиев Петков
Церемониалмайстор: Петя Казакова
Касиер: Ценко Николаев Жиков
Елект-президент: Йордан Георгиев Петков
Паст президент: Койчо Дончев Коев

Клубни комисии

Комисия за клубна служба: Светлозар Рашков
Комисия за новите поколения: Енчо Кремъков
Комисия за членство: Димитър Денков
Комисия за Фондация Ротари: Койчо Дончев Коев
Комисия за Професионална служба: Борислав Одрински
Комисия за връзки с обществеността: Адриана Попова
Комисия за служба на общността: Росица Баева
Президент: Койчо Дончев Коев
Вицепрезидент: Адриана Попова
Секретар: Пенка Щерионова
Церемониалмайстор: Петя Казакова
Касиер: Ценко Николаев Жиков
Елект-президент: Николай Белчев
Паст президент: Галина Георгиева

Клубни комисии

Комисия за членство: Йордан Георгиев Петков
Комисия за Фондация Ротари: Ценко Николаев Жиков
Президент: Галина Георгиева
Вицепрезидент: Адриана Попова
Секретар: Николай Белчев
Церемониалмайстор: Петя Казакова
Касиер: Койчо Дончев Коев
Елект-президент: Станимир Петров
Паст президент: Димитър Кайкиев

Клубни комисии

Комисия за членство: Йордан Георгиев Петков
Комисия за Фондация Ротари: Ценко Николаев Жиков
Президент: Димитър Кайкиев
Вицепрезидент: Адриана Попова
Секретар: Галина Георгиева
Церемониалмайстор: Петя Казакова
Касиер: Николай Белчев
Елект-президент: Галина Георгиева
Паст президент: Росица Баева

Клубни комисии

Комисия за Фондация Ротари: Николай Белчев
Комисия за връзки с обществеността: Галина Георгиева
Президент: Росица Баева
Вицепрезидент: Йордан Николов Илиев
Секретар: Енчо Кремъков
Церемониалмайстор: Петя Казакова
Касиер: Галина Георгиева
Елект-президент: Димитър Кайкиев
Паст президент: Йордан Николов Илиев
Секретар: Росица Баева
Президент: Адриана Попова
Секретар: Димитър Кайкиев
Церемониалмайстор: Димитър Колев
Касиер: Иван Дачев
Елект-президент: Йордан Николов Илиев
Президент: Пенка Щерионова
Секретар: Димитър Кайкиев
Церемониалмайстор: Димитър Колев
Касиер: Йордан Николов Илиев
Елект-президент: Адриана Попова
Секретар: Адриана Попова
Церемониалмайстор: Димитър Колев
Касиер: Димитър Кайкиев
Елект-президент: Пенка Щерионова
Паст президент: Иван Илиев
Президент: Иван Илиев
Секретар: Станимир Петров
Секретар: Пенка Щерионова
Президент: Димитър Денков
Секретар: Пенка Щерионова
Президент: Панайот Рейзи
Президент: Иван Илиев


Клубни новини
Клубни събития

Още събития