Зони


Зона І

 
Асистент ДГ: Д-р Иван Ценов
Ротари клуб: София

Клубове: Ботевград, София, София Балкан, София-Витоша, София-Сити, София-Капитал, София Некстум е-клуб
Зона ІІ

 
Асистент ДГ: Константин Янакиев PHF
Ротари клуб: София-Сердика

Клубове: София-Възраждане, София-Интернешънъл, София-Сердика, София-Тангра, София-Център, Банкя, София Триадица
Зона ІІІ

 
Асистент ДГ: Людмила Еленчова Бързанова
Ротари клуб: Самоков

Клубове: Дупница, Кюстендил, Самоков
Зона ІV

 
Асистент ДГ: Димитрина Харамлийска
Ротари клуб: Петрич

Клубове: Банско - Разлог, Благоевград - Център, Гоце Делчев, Петрич, Сандански
Зона V

 
Асистент ДГ: Николай Александров
Ротари клуб: Видин

Клубове: Берковица, Видин, Враца, Козлодуй-Аугуста, Мездра, Монтана
Зона VI

 
Асистент ДГ: Румен Йорданов
Ротари клуб: Свищов

Клубове: Ловеч, Плевен Центрум, Свищов, Троян, Червен бряг
Зона VII

 
Асистент ДГ: Нина Лискова
Ротари клуб: Пазарджик

Клубове: Велинград, Пазарджик, Пазарджик-Бесапара, Панагюрище, Пирдоп
Зона VIII

 
Асистент ДГ: Веселин Павлов
Ротари клуб: Пловдив-Филипопол

Клубове: Асеновград, Карлово, Пловдив, Пловдив-Пълдин, Пловдив-Филипопол, Пловдив Интърнешънъл
Зона IX

 
Асистент ДГ: Мехмед Юсеин Исмаил
Ротари клуб: Момчилград

Клубове: Златоград, Кърджали, Момчилград, Смолян
Зона X

 
Асистент ДГ: Благой Димитров Балутев
Ротари клуб: Димитровград

Клубове: Димитровград, Свиленград, Харманли, Хасково, Хасково-Аида, Любимец
Зона XI

 
Асистент ДГ: Росен Митков Гогошев, PHF+1
Ротари клуб: Стара Загора

Клубове: Казанлък, Нова Загора, Раднево, Сливен, Стара Загора, Ямбол, Стара Загора - Берое
Зона XII

 
Асистент ДГ: Калоян Ганев, PHF+1
Ротари клуб: Велико Търново

Клубове: Велико Търново, Габрово, Горна Оряховица, Севлиево, Елена
Зона XIII

 
Асистент ДГ: Николай Костов
Ротари клуб: Силистра

Клубове: Русе, Русе-Дунав, Силистра, Тутракан
Зона XIV

 
Асистент ДГ: Георги Панов
Ротари клуб: Добрич

Клубове: Балчик, Добрич, Каварна
Зона XV

 
Асистент ДГ: Георги Куртев
Ротари клуб: Варна

Клубове: Варна-Галатея, Варна-Евксиноград, Провадия, Варна
Зона XVI

 
Асистент ДГ: Иван Генчев Иванов PHF+2
Ротари клуб: Айтос

Клубове: Карнобат, Несебър, Поморие, Айтос
Зона XVII

 
Асистент ДГ: Динко Димитров - PHS
Ротари клуб: Бургас Пиргос

Клубове: Бургас, Бургас Пиргос, Бургас Приморие, Созопол
Зона XVIII

 
Асистент ДГ: Симеон Симеонов
Ротари клуб: Разград

Клубове: Попово, Разград, Търговище, Шумен